Doprava a platba
Doprava a platba

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty a služby PPL.

Platební podmínky

1. Zaslání na dobírku

Tuto formu úhrady si můžete zvolit pouze tehdy, pokud se dodací adresa nachází na území ČR. Za zboží zaplatíte teprve ve chvíli, kdy Vám bude zboží fyzicky doručeno. Cena za přepravu rozměrnějších zásilek je paušálně 450 Kč, menší zásilky posíláme za cenu 200. U objednávek v hodnotě nad 7000 Kč je přeprava zboží na místo určení bezplatná tedy ZDARMA. Daňový doklad o přijetí platby zasíláme spolu se zbožím.

2. Bankovním převodem

Cena za přepravu rozměrnějších zásilek je 450 Kč, menší zásilky posíláme za cenu 200. U objednávek v hodnotě nad 7000 Kč je přeprava ZDARMA. Při platbě předem Vám všechny potřebné údaje (číslo B.Ú., variabilní symbol) zašleme při potvrzení objednávky.

Výslednou částku poukážete na náš účet vedený u Komerční banky Tábor č.ú. 78-1280600207/0100 . Variabilní symbol platby se generuje automaticky jako číslo vaší objednávky a naleznete ho v potvrzení Vaší objednávky. Ta Vám bude po odeslání objednávky doručena na Vámi udaný email. Zboží bude expedováno v termínu, který Vám potvrdíme emailem. Daňový doklad o přijetí platby zasíláme spolu se zbožím.

3. V hotovosti při převzetí zboží na prodejně

Osobní vyzvednutí objednaného zboží je možné po předchozí domluvě bez příplatku na naší prodejně.

Adresa pro osobní vyzvednutí zboží:

Hana Janovská - Vseprospani.cz
Nerudova 556
390 02 Tábor

Zobrazit adresu na Mapy.cz

 

Neúčtujeme žádné skryté poplatky.

Všechny ceny uváděné v e-shopu jsou včetně DPH.

ZGM1ODZlY