Tento web používá soubory cookies k analýze návštěvnosti prostřednictvím nástroje Google Analytics. Anonymní informace o používání tohoto webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.

KONTAKTY

Hana Janovská
Nad Dolinami 227
Tábor 390 02
tel: +420 739 374 920
info(a)e-janovsky.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 9 900 Kč (421 EUR)
skladem u dodavatele

Úvod » Povlečení pro DĚTI

Povlečení pro DĚTI

 

Jersey - bavlněný

Bavlněný Jersey patří mezi nejoblíbenější materiály v naší nabídce. Jeho základem je speciálně upravená příze. Pletený interlokový Jersey je dodáván ve vysoké gramáži 140 g/m2. Tkanina prochází zpracováním pod přísným dohledem specialistů. Postupně se bělí, barví a potiskuje. Odborníci ve všech stádiích výroby dozorují, zda parametry kvality odpovídají těm, které pro své zákazníky vyžadujeme. Díky tomuto náročnému a důkladnému systému kontroly jsme si vždy jistí, že Vám u našeho povlečení bavlněný Jersey garantujeme nejvyšší možnou kvalitu.

Tajemství bavlněného Jerseye

Bavlněný Jersey je oboulícní úplet, který nevyžaduje žehlení. Je to čistě přírodní produkt, který je nadmíru příjemný k lidské pokožce. Potěší Vás svou snadnou údržbou. Je to jedna z nejhebčích látek, kterou je možné z bavlny získat. Ačkoli je to zcela přírodní látka, je významně jemnější než standardní tkaná bavlna.

Upletli jsme Vám úplet

Bavlněný Jersey je díky pletení na rubu a líci odlišný. Rub je tvořen úzkými očky, líc je z úzkých svislých čárek. Díky tomuto použitému způsobu výroby získává bavlněný Jersey nebývalou prodyšnost a zároveň skvěle saje vlhkost. Nabízí navíc vynikající regulaci tepla.

Stačí vyprat a máte hotovo!                                          

Nebojte se náročné údržby. Bavlněné povlečení Jersey vyperete, lehce odstředíte a usušíte a to je vše! Žádné namáhavé žehlení Vás nečeká. Bavlněný Jersey je úplet a díky tomu je konstrukčně odlišný od tkaniny. Ložní povlečení je přirozeně a trvale pružné bez nutnosti přidávání elastických umělých vláken.

 

Satén - bavlněný

 Svou postel chce mít každý naprosto dokonalou. Je dokonalé usínat a probouzet se ve skutečném luxusu. A ten dodá každé posteli pouze povlečení z těch nejkvalitnějších materiálů. Ponořte se tedy do naší nabídky, ve které vám přinášíme jedinečné a luxusní povlečení z bavlněného saténu. Bavlněný satén se vyznačuje nejenom špičkovou kvalitou, ale samozřejmě i tím, že se jedná o velmi příjemný materiál na dotek. Naše povlečeníbavlněný satén je vyráběno ze stoprocentní česané Mako-bavlny tkané v atlasové vazbě. O kvalitě daného materiálu, tedy i našeho konkrétního povlečení svědčí i hmotnost daného saténu, který je 120g/m².

 

Výhody povlečení z bavlněného saténu

Výhodou našeho povlečení však není pouze luxusní vzhled a luxusní materiál, ale také celková praktičnost a snadnost použití. Většina našich nabízených ložních souprav je vybavena praktickým zipem, který tak umožní pohodlně zapnout uvnitř povlečení samotnou peřinu či polštář. Samozřejmostí je vysoká kvalita tohoto zipu, na který vám je poskytována doživotní záruka.

Povlečení - bavlněný satén je určitě tou správnou volbou do vaší postele. Projděte si naší rozsáhlou nabídku a vyberte povlečení, které bude do vaší ložnice a na vaší postel tím pravým. Jedině tak budete moci každý den usínat v luxusu.

 


ZWIyN