Tento web používá soubory cookies k analýze návštěvnosti prostřednictvím nástroje Google Analytics. Anonymní informace o používání tohoto webu jsou za tímto účelem sdíleny se společností Google.

KONTAKTY

Hana Janovská
Nad Dolinami 227
Tábor 390 02
tel: +420 739 374 920
info(a)e-janovsky.cz

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 9 900 Kč (421 EUR)
skladem u dodavatele

» Sypkoviny a certifikace
Materiály, vlastnosti a certifikace sypkovin

Pro výrobu našich péřových výrobků používáme výhradně přírodní materiály jako je bavlna, tencel (Lyocell) a kašmír, které svými vlastnostmi zaručují využít naplno potenciálu kvalitní péřové náplně pro Váš zdravý a komfortní spánek. Sypkoviny, které jsou vhodné pro naplnění nejlepším prachovým peřím, musí být nasákavé a prodyšné, aby byl zaručen přenos naší tělesné vlhkosti vznikající během našeho spánku dovnitř do přikrývky a aby péřová náplň zajistila odvod této vlhkosti do okolí. Na druhou stranu musí být sypkoviny utkány tak hustě, aby i nejmenší chomáčky a odletky prachové péřové náplně byly udrženy uvnitř sypkoviny a přikrývky a polštáře lidově řečeno „neprášily”.

Materiály, které používáme k výrobě lůžkovin s péřovou náplní, podléhají přísným kritériím a splňují všechny požadavky na zdravý a hygienický spánek. Všechny zde uvedené sypkoviny splňují podmínky certifikace Oeko-Tex Standard 100, a to třídy I. - výrobky vhodné i pro děti do 3 let věku. Naše péřové výrobky lze onačit i jako výrobky vhodné pro osoby trpící alergií na roztoče, protože výrobci a dodavatelé našich sypkovin splňují požadavky na označení výrobku logem NOMITE - při spánku v kvalitních péřových výrobcích se totiž vytváří pro člověka velmi vhodné tepelné a klimatické podmínky, které jsou zároveň pro roztoče, kteří jsou závislí na vlhkosti, velmi nevhodné. Během spánku se rychle zahřejete, bavlna/tencel a péřová náplň tělesnou vlhkost absorbují a okamžitě ji začnou odvádět mimo lůžko. To na rozdíl od přikrývek vyrobených z dutého vlákna znamená, že i když se během spánku zpotíte, nebude Vám zima.

Jsme jediní v České republice, kdo Vám nabízí nejširší sortiment nejkvalitnějších sypkovin, jako jsou batisty, kepry, ušlechtilé satény i nejjemnější damašky - všechny vhodné pro kvalitní péřovou náplň s prachovým peřím.

PORADÍME VÁM OSOBNĚ S VÝBĚREM VHODNÝCH MATERIÁLŮ, GRAMÁŽÍ PŘIKRÝVEK A POLŠTÁŘŮ.

POSKYTNEME VÁM OSOBNÍ ČI TELEFONICKOU KONZULTACI, POKUD SI SVÝM VÝBĚREM NEJSTE ZCELA JISTI.

NjlmMWUxY